grundig maltepe servisi

Grundig Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Grundig Maltepe Servisi 0216 498 52 32

Grundig Maltepe Servisi, müşterilerin tüm arıza hizmetleri ile beraber, bakım ve onarım işlemlerinde de yardımcı olmaktadır. Ev ve yaşam kategorisinde en çok karşılaşılan ürünlerden biri ev aletleridir. Ev aletleri ile ev işleri daha kolay hale gelir. Ev aletleri kullandığınızda daha az yorulur ve daha az zaman harcarsınız. Zamanımızı daha konforlu hale getirmek her zaman birinci önceliğimiz olmalıdır. Ev işlerini daha pratik bir şekilde tamamlamak için her Ev aleti kendi kategorisinde çok gereklidir. Bu amaç için tasarlanmış birçok küçük ev aleti markası vardır. Grundig, geniş teknik servis yelpazesi ile kısa sürede istediğiniz arızayı onarır.

Grundig Maltepe Çağrı Servisi Teknik Destek

Grundig Maltepe servisi Çağrı Merkezi, uzman ve deneyimli kadrosu ile sürekli olarak siz değerli müşterilerimize gerçek zamanlı olarak hizmet vermektedir. Markamızla ilgili tüm tavsiye ve sorularınızı size ulaştıran profesyonel bir ekip ile kaliteli müşteri memnuniyeti yaratmak en önemli hedefimizdir. Ayrıca çağrı merkezimiz tarafından gerçekleştirilen müşteri anketleri ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve daha iyi hizmet sunmak için çözümler geliştiriyoruz. Sayfalarımızda karşılaştığınız yanlış ve eksik bilgilerden dolayı lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Grundig Süpürge Servisi

Yüksek performans için seçeceğiniz elektrikli süpürge modelinin genel kullanım alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize uyum sağlaması önemlidir. Bebek, çocuk ve alerjisi olan kişilerin yaşadığı ortamlarda Hepa-Filtreli sulu sistem modeli yerine tercih edilen elektrikli süpürge modelinin kullanılması sağlığa büyük katkı sağlamaktadır.

Evcil hayvanı olanlar için en kullanışlı modeller arasında tüy toplayıcı başlıklı olan Grundik marka modeldir. Bu yatak başlıklarında kadifemsi tiftik toplama kumaşı ile kaplanmış bir bölüm bulunur. Temizleyicilerin ayrıca başlıkları vardır ve kanepeleri ve perdeleri temizlemenize yardımcı olabilir. Hassas kumaşlara zarar vermeyen başlık ile kanepe ve perdelerdeki tozları da alabilirsiniz. Birçok model, geniş ağızlıkların sığamadığı alanları temizlemek için uzun ağızlıklarla donatılmıştır. Ek olarak, su sistemli elektrikli süpürge modelleri, suda daha fazla toz yakalayarak tekrar serbest kalmasını engeller. Yüksek emiş gücüne sahip ıslak modeller, halı ve sert zeminlerdeki toz ve mikropların yanı sıra yatak, kanepe gibi farklı zeminlerin temizliğinde de büyük fayda sağlar. Grundik servis ile arızalanan süpürge makinelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.

Grundig Teknik Servis

Grundik, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve tüm elektronik alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Ancak servis hizmetleri konusunda kafanız karışmasın ve Maltepe Grundig servisi hizmetlerini arayın. Grundig Hizmetleri de dahil olmak üzere, dünya çapında 65’ten fazla ülkede Grundik için yaklaşık 2.000 çalışan çalışıyor ve ürünleri tüketiciler tarafından seviliyor ve milyonlarca insanı etkiliyor.

Grundig Beyaz Eşya Servisi

Maltepe’de hizmet veren firmamız, teknik servis konusunda sizlere her daim destek olmaktadır. Modern ve şık tasarımı, üstün teknolojisi ve kaliteli ürünleri ile yüksek tüketim karmasını yakalayan Grundik Beyaz Eşya Grubu bünyesinde Grundik Beyaz Eşya Servisleri olarak hizmet vermekteyiz. Buzdolapları, çamaşır makineleri, derin dondurucular, bulaşık makineleri ve kurutucular için tamir ve bakım imkanları sunuyoruz. Grundig Maltepe servisi için çağrı merkezimizi arayabilir ve müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biri ile size uygun bir zamanda görüşme ayarlayabilirsiniz.

Grundig Maltepe Servisi
Grundig Maltepe Servisi

Grundig TV Hizmetleri

Grundig son zamanlarda TV kalitesinde ivme kazanmıştır. Herhangi bir Grundik marka LED TV, OLED TV, QLED TV ve 4K Smart TV teknolojisinde harika TV’ler yapar. LCD ve Plazma TV’ler artık üretimde değil, ancak Grundik TV Servisimiz bu eski TV modellerine hizmet vermeye devam ediyor. Mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için en iyi teknik uzmanlarla çalıştığımızdan, yeni veya eski tüm Grundik TV arızalarını veya sorunlarını onarmak ve bakımını yapmak için teknik servis ekibimize güvenebilirsiniz.