Grundig Bayramoğlu Servisi 0216 498 52 32

Grundig Bayramoğlu Servisi 0216 498 52 32

Grundig Bayramoğlu servisi, Bayramoğlu ve semtlerinde hizmet veren kurumsal işletmelerdendir. Grundik marka tüm beyaz eşyaların en kısa sürede tamir ve bakım hizmetini veren firmamız, alanında deneyimli olan kuruluşlardandır. Beyaz eşyaların kullanım hataları ve kullanım sürelerinden kaynaklı olarak farklı sorunları ortaya çıkabilir. Çamaşır makinesi, bulaşık ve buzdolaplarında meydana gelen arızaların her biri ayrı bir bilgi ve deneyimin sonucunda tamir edilir. 

Grundig Bayramoğlu servisi, beyaz eşyalarda meydana gelen her türlü teknik sorunu en kısa sürede tespit edip, çözebilen kuruluşların başında yer alır. Televizyonlarda meydana gelen arızalar için de servisimiz uzman hizmet sunacaktır. Her cins beyaz eşya ve elektronik alet için deneyimli kadromuz güvenilir hizmet verir. Yaygın hizmet ağımız sayesinde farklı ilçelerde de hizmetimiz bulunur.

Güvenilir Servis Desteği

Grundig Bayramoğlu servisi, televizyon arızalarında da güvenilir hizmet sunar. Televizyonlarda LED sistem son zamanlarda en yaygın olarak kullanılan teknolojilerdir. LED televizyon tamiri konusunda uzmanlaşmış bir ekibimiz bulunur. LED televizyonlarda en sık görülen arızaların başında gelen, LED görüntü kalitesinin bozulmasıdır. LED sistemler, yüksek sıcaklıklara duyarlıdır. Çok sıcak olan ortamlarda görüntü bozuklukları meydana gelebilir. Ayrıca, LED sistemlerin ortalama bir ömrü de bulunur.

Genel olarak on senelik bir ömrü olan LED’ler doğru kullanım ve uygun şartlarda daha uzun süre de kullanılabilirler. Ömrünü tamamlamış olan LED değişimi, LED TV tamiri konusunda firmamızdan güvenle destek alınabilir.Orijinal ürün kullanımı, güven veren yaklaşımlarımızdandır. Plazma televizyon hakkında her türlü arıza firmamız tarafından en kısa sürede sonuçlandırılır. Plazma TV tamircisi olarak televizyon arızalarını yerinde tespit edip, tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli Kadro

İşletmemiz, deneyimli kadrosu ile müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir. LED televizyon servisi olarak, LED değişimi için, orijinal Grundig markalar kullanılır. Televizyon arızalarında en sık karşılaşılan sorunlar, ıslak temizleme bezleri ile silinmeye bağlı olarak oluşan arızalardır. Bu konuda nemi alınmış temizlik bezlerinin kullanımı önem taşır. Ayrıca ekran çatlama ve kırılmaları da ev içi kazalar sonucunda en sık karşılaşılan televizyon sorunlarıdır. Plazma televizyon servisi olarak, ekran değişimleri de büyük bir özenle gerçekleştirilir. Elemanlarımız son derece dikkatli ve işinin ehli olan kişilerdir.

LED TV Arızalarına Profesyonel Destek

LED TV arızaları farklı sebeplerle meydana gelebilir. Televizyonun inverter devresinde oluşan bir sorun, rahatsız edici bir kül kokusuna sebep olabilir. Ekrana alınan darbeler, görüntüde farklı çizgilerin oluşmasına sebep olabilir. Ekrana elektrik gelmeyebilir. Televizyonun açılmama sorunu oluşabilir. Tüm bu sorunları daha da çeşitlendirmek söz konusudur. Bu konuda mutlaka kurumsal servis desteği alınması önerilir. Piyasada çok sayıda televizyon servisi olmasına rağmen, bunların birçoğu yeterli bilgi ve deneyime sahip değildir. Bu sebeple detaylı bir araştırma yapılması ve sektörde olumlu yorumlar almış olan firmaların tercih edilmesi önerilir.

Grundig Bayramoğlu Servisi 0216 498 52 32
Grundig Bayramoğlu Servisi

Garantili Servis Desteği

Firmamız, elektrik ve elektronik eşyalarda garantili servis ve parça değişim hizmeti sunar. Her parça değişimi için markaya uyumlu orijinal ürünlerin kullanımı söz konusudur. Yan sanayi ürünlerin, kısa vadede her türlü dayanıklı ev aletinde daha büyük sorunlara yol açtığı bilinir. Firmamızın önerisi, beyaz eşyaların periyodik olarak kontrol edilmesidir. Bu sayede ileride oluşabilecek daha büyük maddi çaplı hasarların da önlenmesi söz konusu olacaktır. İşletmemiz, periyodik bakım ve tamir hizmetinde güvenilir servislerdendir. Müşteri temsilcilerimiz arızalarla ilgili kapsamlı sorular soracaktır. Bu soruların amacı, tamire gelen ekibimizin hazırlıklı olması içindir. Çok büyük boyutlu hasarlar dışında yerinde tamir hizmeti sunulur.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri