Arnavutköy Grundig Servis

Esenler Grundik Servis

Esenler Grundik servis olarak 1993 senesinde Esenler’de kurulduk ve aynı zamanda birçok mahalleye hizmet imkânı tanımaktayız.

Teknolojik ürün tamiri kapsamında piyasada profesyonel kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren nadir firmalar arasında bulunuyoruz. Televizyonlarınız ve aynı zamanda diğer elektronik cihazlarınızın tamirini, bakımını ve montajını gerçekleştiririz. Vizyonumuz güvenli bir şekilde müşterilerimize hizmet vermek ve onların mutluluğunu sağlamak için çaba göstermektir. Bu nedenle sizde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilir ve bizden hizmet alabilirsiniz

Grundik Servis

Grundik servis Günümüzde televizyonların çok farklı çeşidi vardır ve her birinin bakımı onarımı ve montajı değişiklik gösterir. Firmamız Grundik marka her türlü televizyonun bakımını, onarımını ve montajını en iyi şekilde yapar. Çünkü personellerimizin her biri bu konuda uzmandır ve aynı zamanda sertifikalı teknisyenlerdir.

Düzenli bir şekilde eğitime gireriz ve kendimizi geliştirmek için her zaman çaba gösteririz. Teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyaç duyduğumuz her türlü ekipmanı bünyemizde bulundurunuz. Müşterilerimizi bekletmekten hoşlanmayız ve kısa bir süre içerisinde ekipmanlarımız ile sorunu teşhis eder daha sonra onarırız. 

Grundik Teknik Servis

Grundik teknik servis arıyorsanız o zaman hemen bize ulaşım sağlamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu piyasada kaliteli bir şekilde hizmet veren tek firmayız. Sizlere her türlü hizmeti en kısa zaman içerisinde sağlarız. Müşterilerimizin bizden beklentilerinin farkındayız.

Bu nedenle de müşteri odaklı çalışma sağlarız ve mutlaka müşterilerimizin memnuniyetini kazanırız. Cihazınızda parça değişmesi gerekiyor ise firmamızda bulunan orijinal parçalar ile değişimi sağlarız. Garantili bir şekilde hizmet veririz. Bu nedenle de bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere bu sektörde en iyi hizmeti sunmaktan oldukça gururluyuz. Sizde hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın ve hemen hizmet alın.

Grundik Yetkili Servis

Grundik yetkili Servis Televizyon sıklıkla kullanılan elektronik cihazlar olduğu için sorun meydana gelebilir. Fakat bazen kullanıcı hatasına bağlı olarak da televizyonda sorunlar meydana gelebilir. Her türlü sorunu en kısa zamanda buluruz ve daha sonra uygun fiyata onarırız.

Firmamızda pek çok teknisyen vardır ve her biri işini profesyonel bir şekilde yapar. Personellerimiz bu konuda gerekli olan tüm eğitimi almışlardır ve hala da almaya devam etmektedirler. Sizinde cihazınızda arıza meydana gelir ise ve iyi bir ekip ararsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Hemen adresinize geliriz ve cihazınızda meydana gelen sorunu bulur çözeriz. Peki, esenler de hangi mahallelere hizmet imkânı sağlamaktayız. İşte firmamızın hizmet sağladığı mahalleler;

 • 15 temmuz mahallesi
 • Birlik mahallesi
 • Çifte havuzlar mahallesi
 • Davutpaşa mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Fevzi çakmak mahallesi
 • Havaalanı mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemer mahallesi
 • Esenler Grundik ServisMenderes mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık kemal mahallesi
 • Nine hatun mahallesi
 • Oruçreis mahallesi
 • Tuna mahallesi
 • Turgut reis mahallesi
 • Yavuz selim mahallesi

Grundik Yetkili Servis Profesyonel Hizmet

Esenlerde hizmet veren beko servis mi arıyorsunuz? O zaman aradığınız firmaya ulaştınız. Esenlerde hizmet veriyoruz ve aynı zamanda tecrübeliyiz. Sizlerin beklentilerini karşılarız ve sizleri alsa mahcup etmeyiz. Televizyonlar sürekli olarak çalışan ve bu nedenle de çok fazla arıza meydana getiren cihazlardır. Cihazınızda meydana gelen arızayı kısa zaman içinde buluyoruz ve daha sonra ise onarımını gerçekleştiriyoruz. Hangi günler hizmet sağladığımızı soracaksanız hemen sizlere açıklayım. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için hafta içi ve hafta sonu demeden çalışıyoruz ve sizlere hizmet imkanı tanıyoruz. Bu nedenle sizde bize istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Grundik Yetkili Servis Pratik Çözümler

Grundik Yetkili Servis olarak müşterilerimiz her zaman bizim velinimetimizdir. Müşterilerimizin takiplerini önemsiyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Sizde güvenilir ve iyi bir firma arıyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizlere hizmet sağlamaktan büyük mutluluk duymaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere esenlerde hangi mahallere hizmet verdiğimizden bahsetmek istiyoruz. İşte firmamızın hizmet imkânı sağladığı mahalleler şu şekildedir.

Bize ulaşım sağladığınızda bu ekipmanlarımız ile adresinize geliyoruz ve daha sonra cihazınızda meydana gelen arızayı tespit ediyoruz. Arıza tespiti yaptıktan sonra ise sizlere arıza hakkında detaylı bir açıklama yapıyoruz. Eğer siz de kabul ederseniz cihazınızı da meydana gelen arızayı onarıp sizlere teslim ediyoruz. Bu sektörde en uygun fiyata hizmet imkânı sağlıyoruz. Bu nedenle bize güvenebilir ve hayal ettiğiniz hizmeti sadece bizden alabilirsiniz. Peki, hangi televizyonların bakımını, onarımını, montajını yapmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri