Beykoz Tv Tamir

Beykoz Tv Tamir

BEYKOZ TV TAMİR

Beykoz tv tamir teknik servisi olarak, kalitede öncüyüz. Herkesin başına gelebilir. Her televizyon bozulabilir. İstenmedik bu durumlar karşısında çaresiz değilsiniz. Televizyonunuzla kurduğunuz dostluk yarım kalmayacak. Arızalanan televizyonlarınızı tamir ederek , evlerinizdeki yada işyerlerinizdeki bu dostluğu, tekrar cankandırmak bizim vazifemiz. Beykoz tv tamir teknik servisi olarak, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

HİZMETTE KALİTE TEMEL PRENSİBİMİZ

Tv tamiri hizmetlerimizde önceliğimiz kalite. 15 yıllık çalışmalarımızda yaptığımız her işte, kaliteyi daima ön planda tuttuk. Yaptığımız her işin arkasındayız. Hizmetlerimiz, kalitemizin ve güvenilirliğimizin göstergesidir. Tv tamir işlemlerinde, yedek parça kullanımında kaliteyi ön planda tutuyoruz. Değişim yapılan parçalar ve yaptığımız tüm tamir hizmetleri garanti kapsamındadır. Ekran kartı 6 ay garantilidir. Anakart 6 ay garantilidir. Ekran değişimleri 6 ay garantilidir.
Led değişimleri 1 yıl garantilidir. Bizimle tanışmadan tv tamirini kime yaptıracağınıza karar vermeyin. Beykoz tv tamir teknik servisi olarak, bir telefon kadar size yakınız.

Beykoz TV Tamir Her Marka Televizyon Tamiri

Beykoz Tv Tamir
Beykoz Tv Tamir

Beykoz tv tamir teknik servisi olarak her marka ve her model tv tamir hizmeti vermekteyiz. Herhangi bir tv tamircisinden beklediğinizden çok daha fazlası bizde.
HD tv tamiri,
LCD tv tamiri,
plazma tv tamiri yapmaktayız.

Philips, Panasonic, Botec, Sony, Sanyo marka tv tamiri işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz.
Arçelik, Beko, Samsung, Toshiba, Seg, Vestel, LG tv tamiri başta olmak üzere, bütün markaların televizyon arızalarını, özel servis olarak tamir etmekteyiz.

Beykoz Ttelevizyon Tamircisi
Beykoz Televizyon Tamircisi

TECRÜBELİ VE SERTİFİKALI ÇALIŞANLARIMIZ

Beykoz tv tamir servisi olarak, tüm çalışanlarımızla muhteşem bir aileyiz. Teknisyenlerimizin her biri sertifikalıdır. Tecrübe ve bilgi birikimlerini birleştirerek, sizlere hizmet vermektedir. İlerleyen teknolojiye ayak uyduran ve her işte kalitesini gösteren profesyonel çalışma arkadaşlarımızla, mutlaka tanışmalısınız.

Tv tamircisi olarak kimi çağırmalıyım?
Tv tamiri nasıl yapılır? gibi soruların cevaplarını, ekibimizle tanışınca alacaksınız. Güvenilir, dürüst, samimi, güleryüzlü arkadaşlarımızla, tv tamiri konusunda rahatlıkla irtibata geçip, bilgi alabilir, soru sorabilirsiniz.

www.tvtamirim web sitemizdeki iletişim numaralarından, bizimle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Her türlü teknik destek ve profesyonel yardım alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi, sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. Eleştiri ve begenilerinizi paylaşabilirsiniz. Sorularınıza ekibimiz tarafından en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. 7/24 tv tamiri için sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Beykoz tv tamir teknik servisi olarak sizin mutluluğunuz için desteğe hazırız.

BEYKOZ TV TAMİR FİYATLARI NASIL BELİRLENİYOR?

İstenmeyen bir durum oldu ve televizyonunuz bozuldu. Ama bu sorunun çözümü artık çok kolay. Beykoz tv tamir teknik servisi olarak bizimle irtibata geçtiğiniz anda, size destek vermeye başlıyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüp, yüksek teknolojili arıza tespit cihazlarımızla, sorunu ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Yedek parça kullanılacaksa onun da ücretini belirleyerek, toplam maliyeti size bildiriyoruz. Sizin onayınızı almadan hiçbir şekilde tv tamiri yapmıyoruz. Böylelikle sürpriz fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Sizin izniniz ve onayınızla tv tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Şayet televizyonun servise götürülmesi gerekiyorsa, evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Bu işlemi ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Tv tamiri konusunda 15 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle, Beykoz tv tamiri servisi olarak, sizlere hizmete hazırız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri