Arnavutköy Grundig Servis

Bayrampaşa Grundik Servis

Bayrampaşa Grundik Servis

Bayrampaşa Grundik servis olarak siz kıymetli müşterilerimize kaliteli hizmet sunarız ve bu sektörde kalitenin tek adresiyiz.

Bayrampaşa Grundik Servis
Bayrampaşa Grundik Servis

Firmanız için her zaman müşteri memnuniyeti ön planda olmuştur. Müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz demeden büyük çaba sarf ederiz. Grundik marka televizyonunuzda arıza mı meydana geldi? Bu arızanın kısa süre içerisinde çözülmesine mi istiyorsunuz? O zaman mutlaka profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekir. Firmamız senelerini bu sektöre adamıştır. Senelerdir sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz ve aradığınız firma kuşkusuz biziz. İzin verirseniz şimdi sizlere Bayrampaşa’da hangi mahallelere hizmet imkanı sağladığımız dan bahsetmek istiyoruz. İşte hizmet verdiğimiz mahalleler;

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi

Haftanın istediğiniz günü mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Eğer cihazınızda arıza var ise bize ulaşın sağladığımız da arıza kaydı oluşturmanız gerekir.

Bayrampaşa Grundik Servis

Grundik servis olarak beklentilerinizin üzerinde bir hizmeti sizlere sağlayacağımızın garantisini veririz. her zaman için garantili çözümler sunarız. hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Cihazda bir sorun var ise bu sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmaya çalışırız. firmamızda gerekli olan bütün ekipmanlar bulunur. bu ekipmanlarımız sayesinde ise meydana gelen sorun Kısa bir süre içerisinde bulunur Peki hangi model televizyonlarının bakımından montajını ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

 • LED TV
 • LCD TV
 • Plazma TVlerin bakımına montajını ve aynı zamanda onarımını gerçekleştirmekteyiz

Grundik Teknik Servis

Haftanın her günü hizmet veren Grundik teknik servis arayışında mısınız? O zaman artık bu arayışınızda bir son verin ve hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın. Plazma LCD ve aynı zamanda LED televizyon için tecrübeli ve deneyimli teknisyenlerimiz mevcuttur. Cihazlarınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde bularak bu sorunu çözüme kavuştururlar. Şimdi sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden kısaca bahsetmek istiyoruz

 Verdiğimiz Hizmetler

 • TV panel arızaları
 • TV led arızası
 • TV güç kartı arızası
 • TV anakart arızası
 • TV Sıvı teması arızalarını Kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz

Grundik Yetkili Servis

Grundik yetkili servis olarak tercih ettiğimiz parçalar garantili ve aynı zamanda orijinaldir. Orijinal olmayan de kalitesiz malzemeleri asla tercih etmeyiz. Müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya çaba gösteririz. Grundik marka her türlü Cihazımız için bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü cihazınızda meydana gelen arızayı bulup onardıktan sonra sizlere teslim ederiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız garantili bir şekilde hizmet verir. Vermiş olduğumuz her hizmet garanti kapsamındadır. Bu sebepten dolayı da  cihazınızı tamir ettikten sonra herhangi bir sorun meydana gelir ise ücretsiz Bir şekilde gelir tamirini yaparız. Kendimize güveniyoruz ve siz de bize  güvenerek bizden hizmet sağlıyabilirsiniz. Tamir ettiğimiz cihazlar 6 ay parça 1 yıl yıl işcilik garantisindedir.

Bayrampaşa Grundik Servis

Gün geçtikçe teknoloji gelişiyor ve teknolojik aletler çok daha hassas oluyorlar. Televizyonlar da günümüzde bu şekilde hassas aletlerdir. Yaşadığınız televizyon arızası durumlarında mümkün olan en deneyimli ve özverili çalışan teknik servisler ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Bayrampaşa Grundik Servis olarak biz, yıllardır birçok müşterimize yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vererek gönüllerini fethediyoruz. Alanında uzun yıllar deneyimleri bulunan ekibimiz, özverili çalışma ve her zaman müşteri faydasını önemsemeleriyle ön plana çıkmaktadır. Bayrampaşa Grundik Servis, televizyon tamir hizmetleri kapsamında; Plazma TV, LCD TV, LED TV, Smart TV, OLED TV ve QLED TV dahil olmak üzere tüm televizyon tiplerinde yüksek kaliteyle tamir hizmeti verir.

Gönül rahatlığıyla arızalı televizyonunuzu teknik servis yetkililerimize teslim edebilir, en hızlı ve ekonomik tamir hizmetini alabilirsiniz. Bayrampaşa Grundik Servisimiz tvtamirim.com sitesi adı altında size en iyi televizyon tamiri hizmetini verecektir. Siteyi ziyaret ederek bizlere ulaşabilir ve her türlü sorununuzda teknik destek alabilirsiniz. Günümüzde teknik parçaların değişimi ve satın alınması işlemleri maliyetli olabilmektedir.

Biz Bayrampaşa Grundik Servis’I olarak arızayı tespit eder ve size en az maliyetli ve yüksek kaliteli çözüm önerilerini sunmaya çalışırız. Siz de uzman ekibimizle sizin arıza sorunlarını çözmemizi istiyorsanız, bize her zaman ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bayrampaşa Grundik Servis hizmetlerinden memnun kalmanız için çalışıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri