SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Axen Servis

axentelevizyon servisi

Bahçelievler Axen Servis

Bahçelievler Axen servis senelerin vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmet imkânı sağlar. Televizyon tamircisine ihtiyaç duyduğunuz her an için sizlerin yanındayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliriz. Televizyonlarda zaman zamanın arıza meydana gelebilir. Fakat firmamızda çalışan ekiplerimiz sayesinde bu sorunlar kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacaktır. Peki, televizyonlarda ne gibi arızalar meydana gelir? Hangi arızalar meydana geldiğinde bize ulaşım sağlamalısınız? İşte bunun cevabı şu şekildedir

 • Televizyonun açılması uzun bir zaman alabilir
 • Televizyonun ekranında kullanıcı hatasına bağlı olarak çatlama meydana gelebilir
 • Televizyonun ekranında çizgiler oluşabilirtv ekran degişimi
 • Televizyonda ses olduğu halde görüntü olmayabilir
 • Televizyonda görüntü olduğu halde ses olmayabilir
 • Televizyonun fişi prize takıldığında sigorta atabilir
 • Televizyondan yanık kokusu gelebilir
 • Televizyonda bazı kanallarda sinyal yok hatası ile karşılaşılabilir
 • Televizyon hiç açılmayabilir
 • Televizyonda hem ses hem de görüntü olmayabilir

Bahçelievler Axen Servis

Axen servis olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ya ona göre hareket ediyoruz. Senelerdir bu sektörde lider konumda olan firma olarak bilinmekteyiz. Bu sebepten dolayı da referanslarımız bir hayli fazladır. Müşterilerimizi mutlu etmeden ayrılmadığımız için referanslarımız gün geçtikçe artış göstermektedir.

 Sizde televizyonuz ile ilgili arıza mı yaşıyorsunuz? Televizyonunuzu montajlamak mı istiyorsunuz? O zaman daha fazla beklemeyin ve hemen iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayın. Bize ulaşım sağladığınız da hemen adresinize geliriz ve bizden beklediğiniz hizmeti sizlere sağlarız.

 Axen Teknik Servis

 Televizyonlar sıklıkla kullanılan cihazlar olduğu için arıza meydana getirebilir ve tamire ihtiyaç duyabilir. Aynı zamanda televizyonlara düzenli bir şekilde bakım yapılması şarttır. Düzenli bir şekilde yapılan bakım televizyonun ömrünü uzatır ve arıza meydana gelmesini engeller. Hangi televizyonlara bakım onarım hizmeti sağlıyoruz?

 • LED televizyonlar
 • Plazma Televizyonlar
 • LCD televizyonlar

 Cihazınızın modeli ne olursa olsun sizlere bakım, onarım ve montaj hizmeti sağlarız. Alanında uzman olan personellerimiz mevcuttur. Bu sebepten dolayı da sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veririz. O zaman siz de arzularınız için axen teknik servis ile iletişime geçip detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Axen Yetkili Servis

Elektronik cihazlarda arıza meydana gelen müşteriler hemen profesyonel bir firma arayışına girerler. Çünkü elektronik cihazlar son derece hassastır. Bu sebepten dolayı da bu cihazların deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Axen yetkili servis olarak profesyonel bir şekilde hareket ederiz. Sizlere vermiş olduğumuz en iyi hizmeti uygun fiyata sağlarız. Çünkü amacımız müşteri memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmeti onlara uygun fiyata vermektir. Sizde bütçenizi sarsmadan hizmet almak istiyorsanız ve bu hizmetin garantili olmasını istiyorsanız bizi tercih edin. Bizi seçtiğiniz zaman ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı kendiniz ve kısa zamanda göreceksiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir