SERVİS BÖLGELERİ

Bagcılar Axenn Servis

axentelevizyon servisi

Bagcılar Axenn Servis

Bagcılar axenn servis olarak yıllardır bu sektörde bulunduğumuz ve profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz için çok mutluyuz.

Bagcılar’da hangi bölgelere hizmet sağlıyoruz?  Bize ulaşarak hangi hizmetlerden faydalanabilirsiniz?  Değerli müşterilerimiz Bağcılar’da bulunan bütün semtleri hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Bir de ulaşımı sağlayarak televizyonumuzda meydana gelen arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Televizyonumuzun bakımlarını yaptırabilirsiniz. Televizyonunuzun montajlanmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere her türlü hizmeti kısa bir süre içerisinde vermeye hazırız. Aynı zamanda üst düzeyde alacağınız bu hizmeti sizlere en uygun fiyata veririz. O zaman daha fazla arayışa girmeyin ve bize ulaşım sağlayarak bizden hizmet alın. 

Axenn Servis

Axenn servis olarak senelerdir bu sektörün içerisindeyiz. Bu sebepten dolayı da deneyimli bir firma olduğumuz herkes tarafından bilinir. Lider bir firma olduğumuz için ise referanslarımız çok fazladır. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve her türlü imkândan faydalanıyoruz. Firmamızda bulunduğumuz malzemelerimizin her biri orjinaldir ve aynı zamanda kalitelidir.  Televizyonumuzda sorun meydana geldiğinde bu malzemeler ile değişimi yaptığımızda 2 sene garanti kapsamında olurlar. Yeniden bir arıza meydana geldiğinde o zaman ücretsiz bir şekilde değişimini yaparız. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve hayal ettiğiniz hizmeti bizde bulabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu sizlere hizmet imkânı sağlamaktan büyük onur duymaktayız.

Axenn Teknik Servis

 Durduk yere televizyon izlerken görüntümü kayboldu?  Ya da görüntü var ses mi gitti?  Ekran darbe aldı ve ekran kırıldı mı?  Her türlü sorunuz için iletişim numaramızdan bize ulaşıM sağlayabilirsiniz. Axenn teknik servis olarak sizlere hizmet sağlamaktan büyük mutluluk duyarız. Televizyonunuzda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde buluruz. Sorunu bulduktan sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgiler veriniz. Sorunun neden kaynaklandığını anlatırız. Değişim yapılacak ise sizlere bir fiyat çıkarırız. Bu fiyatın uygun olmasını ve ekonominizin sarsılmamasını düşünerek sizlere fiyat veririz. Çünkü bu sektörde en hesaplı ve aynı zamanda profesyonel hizmet veren tek firmayız. O halde siz de bizi tercih ederek farkımızı görmeye ne dersiniz?

Axenn Yetkili Servis

axenn televizyon servisiolarak hafta içi ve hafta sonu sizlere hizmet veririz. Peki, bize hangi saat içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz?  Sadece mesai saatleri içerisinde hizmet sağlıyoruz. Yani sabah 8’den akşam 8’e kadar sizlere hizmet imkanı veririz. Bizimle gün içerisinde iletişim kurduğunuz takdirde adresinize geliriz. Televizyonunuzda meydana gelen arızayı evinizde veya işyerinizde tespit ederiz. Daha sonra ise arıza yerinde onarmaya başlarız. Fakat bazı durumlarda arızanın onarılması uzun zaman alabilir. Bu sebepten dolayı da servisimize getirmek zorunda kalırız. Cihazınızı sitemizden takip edebilirsiniz. Servisimize getirdiğimiz cihazınız tamir edilir edilmez hemen adresinize götürülür. Adresinize götürdüğümüzde bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz. Siz de en iyi hizmeti almak istiyorsanız o halde bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir