Ada Elektronik

Ada Elektronik

Ada Elektronik TV Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin televizyonlarında oluşan arızaların tamirini yapan bir firmayız. Plazma tv, lcd tv ve de led tv’lerin her tür arızalarında bizlere ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda televizyonlarınızda kırık tv ekran değişimi gerektiğinde yine bu hizmeti de sizlere sunuyoruz. Diğer taraftan yetkili servisi olduğumuz Philips marka televizyonlarınızın Philips Tv Güncelleme hizmetini de sizlere sunan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkili servisi olduğumuz markalar başlıca; Ada Elektronik Philips Yetkili Servisi, Ada Elektronik Sony Yetkili Servisi, Ada Elektronik Sanyo Yetkili Servisi, Ada Elektronik Botec Yetkili Servisi’ dir.

Ada Elektronik Tv Servisi İlkeleri

Ada Elektronik Tv Servisi olarak sizlerin televizyonlarında oluşan arızalarda adeta mastır yapmış bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Çünkü yıllardır bu işin içinde olan bir firma olarak edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda hareket ediyor ve gereken hizmeti de en iyi şekilde sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hareket ediyor ve bunun için de gereken tüm donanımı kendi bünyemizde oluşturuyoruz. Teknoloji alanında ve özellikle de elektronik sektöründe gün geçmiyor ki karşımıza yeni bir şeyler çıksın. Böylelikle de bunların hızına yetişmek, hele de bizler için daha da zor bir durum hâline geliyor. Ancak bizler, Ada Elektronik Tv Servisi olarak tüm bu zorlukları aşıyor ve kendimizi de her zaman güncel şekilde bu yeniliklere hazır vaziyette tutuyoruz.

Tv’lerde Oluşabilecek Arızalarda İzlediğimiz Yol

Ada Elektronik Tv Servisi firmamız, tv arızalarını tespit ederek en kısa sürede sonuca odaklanan bir yol izler. Çünkü bir elektronik cihazda önemli olan da zaten ilk olarak arıza tespiti yapmaktır. Daha sonrasında yapılacak olan işlemler, eğer mümkünatı var ise çorap söküğü gibi çözülüp gelecektir. Burada önemli olan konu ise bizim gibi tecrübeli teknik servislerin tüm imkânlarını kullanarak olaya el koymasıdır. Bu sayede de çözülemeyecek ve de yapılamayacak arıza yoktur. Ada Elektronik Tv Servis firmamız bu alanda tecrübesinin yanında zaten gerekli olan teçhizat ve donanıma da sahip bir firmadır.

Plazma Tv Arızaları

Plazma Tv ismi verilen televizyonlarda iki cam arasında plazma adında bir gaz kullanılır. Bu gaz tv paneli içerisinde yer alır. Bu televizyonlarda görüntü kalitesi diğerleri ne kadar ileri teknoloji olsa da daha yüksektir. Plazma tv’lerin diğer bir özelliği ise ekranlarının daha sağlam olmasıdır. Led tv ve Lcd tv ekranlarında meydana gelebilecek en küçük bir çarpma sonuncunda tv kullanılamaz hale gelebilirken bu durum plazma tv’lerde daha farklıdır ve ekran kolay kolay değişime ihtiyaç duymaz. Diğer arızaları ise kapanıp açılmaması, ses var görüntü yok, görüntü var ses yok gibi rutin arızalardır. Bu türden arızalar birebir kontrol edilerek tespit yapılması gerekir. Çünkü bu gibi arızalar çok basit bir şekilde halledilebildiği gibi büyük parça değişimi gerektiren arızalar da olabilir. Ada Elektronik Tv Tamiri servisimiz, her tür arıza durumlarında bir telefon kadar uzağınızdadır.

Led Tv Arızaları

Ada Elektronik Tv Tamiri servisi olarak tv arızalarında oldukça gelişmiş teknoloji ile hizmet veriyoruz. Bu gelişmiş teknolojinin imkânlarından faydalanmakla kalmayıp, buna bir de tecrübemizi katıyor ve arızaları mümkün olduğunca kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Sizler de bu kaliteli hizmetimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın ve bunun keyfini çıkarın diyoruz. Led tv olarak adlandırılan tvlerde yine en sık karşılaşılan arıza, ses olup görüntü olmamasıdır. Bu durumda ilk akla gelen panel içerisinde bulunan ledlerin arızalanmış olmasıdır. Büyük ihtimal ile led değişimi, kırık tv ekran değişimi ya da ekran değişimi bu durum, başka türden bir arıza ile de gerçekleşebilmektedir. Bundan dolayı da yine Ada Elektronik Tv Servisi tecrübeli ekibi, bunu en kısa sürede çözecektir.

Lcd Tv Arızaları

Ada Elektronik Tv Tamiri Servisi firmamızın yetkili servis olduğu markaları yazımızın başında Philips, Sony, Panasonic, Sanyo ve Botec olarak saymıştık. Bunların dışında ise diğer tv markaları olan Lc Samsung, Sunny, Toshiba, Panasonic, Arçelik, Beko, Vestel, Axen Woon, Seg, Nordmende, Grundik, Tcl marka televizyonlarınızın da tamir ve aynı zamanında montaj hizmetlerini veriyoruz. Lcd tv  de yine başta ses olup görüntü olmaması olmak üzere bir çok sayacağımız arızalara gebe olabilir. Bunlar genellikle elektriksel olarak ta karşımıza çıkmaktadır. Yani elektriğin bir anda yüksek gelmesi karşısında Lcd tvlerde arıza yapabilir. Bu aynı zamanda tüm tv model ve marka fark etmeksizin yaşanabilecek bir durumdur. Bunun yanında elektriğin yüksek gelmesine bağlı olarak tüm elektronik cihazlar hasar görebilir.

Ada Elektronik Tv Servisi Garantili ve Yerinde Hizmet

Ada Elektronik Tv Servisi firması olarak müşteri memnuniyeti çerçevesinde oldukça kaliteli hizmetlere imza atmış bir firmayız. Arızaları yerinde çözüme kavuşturmak ise, bu anlamda en çok üzerinde durduğumuz konudur. Çünkü sizler de gayet tabi istersiniz ki, Led tv, Lcd Tv ya da Plazma Tv televizyonunuz hangi model ve marka olursa olsun fark etmeksizin arızalandığında aradığınız servis gelsin ve bunu yerinde tamir etsin. Bununla birlikte bir düşme anında led tv ya da Lcd tv başta olmak üzere bunlar da oluşabilecek kırık ekran değişimi de firmamızın sizlere sunduğu bir hizmettir. Ada Elektronik Tv Servisi firmamızın sizlere sunduğu diğer hizmetler ise Kanal Ayarı ve Philips tv Güncelleme hizmetidir.

Ada Elektronik Tv Servisi Kanal Ayarlama Hizmeti

Ada Elektronik
Ada Elektronik

Ada Elektronik Tv Servisi firmamızın hizmetlerinden bir tanesi de Kanal Ayarlama hizmetidir. Uydu sistemli led tv ya da lcd tv lerde bazen müşterilerimiz kanalları karıştırtabilirler. Böyle durumlarda da her zaman sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Philips Tv Güncelleme gereken durumlarda da yine bize baş vurabilirsiniz. Bu konuda uzman bir ekiple sizlere hizmet veren firmamız kısa sürede sorularınız için çözüm üretmektedir. Hatta gerektiğinde uydu sitemlerinizde meydana gelen sorunlarda da yine tam donanımlı servis araçlarımızla hizmetinize koşmaktayız.

Ada Elektronik Tv Servisi Garanti Hizmeti

Ada Elektronik
Ada Elektronik

Ada Elektronik Tv Servisi firmamızın hizmetleri arasında garantili servis hizmeti de bulunmaktadır. Bunun anlamı sudur: Servisimiz tarafından arıza tamiri yapılan cihazlarınız, 1 yıl boyunca bizim garanti kapsamımıza girer. Bu sayede sizler de gönül rahatlığı içinde televizyonlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Garanti kapsamında olmayan ve bizim yetkimiz dışında kalan markadaki tv’ lerinizi de bizim servisimize emanet edebilirsiniz.

Bunun yanında yerinde servis hizmetimizi de aktif bir şekilde devam ettiriyoruz. Araçlarımız ise tam donanımlı olup, içerisinde bir servis hizmeti için gerekli olan birçok şey de mevcut durumdadır. Gerekli hemen hemen tüm âlet ve teçhizatlar, servis araçlarımızın içerisinde sizlere gereken hizmeti yerinde sunmaya hazırdır. Ada Elektronik Tv Servisi firmamız, Led tv , Plazma Tv ve Lcd tv olmak üzere belli başlı yedek parçaları da araçlarında bulundurur. Bu da gerektiğinde yedek parça değişiminin dahi yerinde yapılabilmesi anlamına gelir. Bizleri arayarak her zaman servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aşağıda yazılı olan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz

Ada Elektronik
Ada Elektronik

Adaelektronik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

Adaelektronik Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Adaelektronik Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri